Hálás vagyok a Bábszínház balettművészeinek a tegnapi Kis hableányon nyújtott alakításukért, az egész család nagyon élvezte az előadást. Hálás vagyok a feleségemnek hogy emlékeztett hogy cipőt akarok venni, ami végül sikerült is. Jótettként megpróbáltam feleségem kedvében járni egy dublini program szervezésével és végre fel tudtam tölteni a meccsről a videókat a Youtubera miután először a NAS-ról visszatöltöttem a gépemre. Este tanulásképpen megnéztem a "Hajrá boldogság!" című filmet és eszembe jutott hogy reggel éppen azon gondolkoztam a halasnál hogy hogyan tudja a "kedveseit" azaz a vevőit ilyen nagy örömmel kiszolgálni mind egy szálig.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése