Tegnap határozottan javuló napom volt. Hálás lehettem hogy két fontos helyről is támogatást kaptam abban a témában amivel 3 éve az induló pán-európai CTO konferenciasorozatot itt Budapesten megnyitottam. A téma a kábelhálózat egyik leggyengébb pontján segít, így stratégiai fontosságú. Valahogy mégsem sikerült ezzel semelyik másik országnak vagy corporate vezetőnek érdemben szembenéznie és a felismeréseket cselekvéssé alakítani. Az elmúlt három évben nyílt támogatás nélkül, a hallgatást használva beleegyezésként jutottam el odáig hogy mára minden hardver komponens a kezünkben van. Szóval tényleg nagyon hálás vagyok azoknak akik ugyan nyílt színen nem emeltek szót a téma érdekében de a színfalak mögött továbbvitték az ügyet. Hálás vagyok a telefonos csapatomnak hogy idei legfontosabb projektjük első kritikus mérföldkövét óramű pontossággal, határidőre teljesítették. Lehetővé tették hogy ez a számomra is fontos projekt gördülékenyen haladjon anélkül hogy az én energiámat és időmet is nagy mértékben lekötötte volna. Hálás vagyok továbbá a titkos projektben a világ egyik legnagyobb cégének hogy olyan partnerség kialakítására törekszik amiben nem él vissza az erőfölényével. Ezen a területen is óriási lépést tettünk előre. Tulajdonképpen ezt a titkos projektet tekintem a legnagyobb jótettemnek is mert egy olyan szolgáltatás kialakítását célozza ami nagyon sok embernek tud örömöt szerezni. Maradandó tanulásról sajnos ma sem tudok beszámolni néhány apróbb szakmai tapasztalatszerzésen túl. Úgy tűnik az megy nekem a legritkábban. Itt a hétvége, szakítok időt arra hogy tudatosabban fogadjam be az új ismereteket.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése