2013. február 12., kedd

Harmadik nap


Tegnap is nagyszerű nap volt. Délelőtt megint hálás lehettem a személyzetis kolleganőnek a további kíváló segítségéért amit nemcsak neki de a főnökének is megköszöntem és persze utóbbi is örült az elismerésnek úgyhogy ez így talán már jótettnek is számít. Hálás voltam a csapatomnak és a társosztályoknak (logisztika, IT) hogy egy régota húzódó kritikus folyamat automatizálásra került amivel nagy mértékben csökkent a cég kitettsége egy adott ember munkájára amivel nagy felelősség lett végre sokkal jobban szétterítve, minimalizálva. Hálás vagyok a felsővezetői csapatnak hogy elsöpörték a bizonytalanságomat és részt vettem a jövő szerdai Milan-Barca BL meccs jegyeinek sorsolásán amit persze negyedmagammal meg is nyertem. Kicsit üti a jövő csütörtöki fejlesztői meetinget Amszterdamban de a csapat (főnökömet is ideértve) nem hagyta hogy lemondjak a jegyemről úgyhogy irány Milánó, a San Siro szentély. És végül, de nem utolsósorban hálás vagyok a feleségemnek hogy nehéz helyzete ellenére óriási energiával készíti elő a gyerekek jövő heti farsangi hetét és persze kis Flóra lányunknak hogy a tegnapi esténket bearanyozta és a szintén nehéz iskolaválasztás előtt álló Emma lányunkat is magával ragadva ugrándozott újdonsült nyuszi jelmezében.A tanulás terén maradandót az jelentette számomra a tegnapi napon amikor a 4 éves Flóra halkabb hangnemű vitatkozásra intett bennünket a vacsoraasztalnál miután szokásos latinos hevülettemmel kezdtem el érvelni a feleségemnek hogy Emma iskolaválasztásával kapcsolatban az óvoda elvesztése felett hullajtott könnyek nem sokat segítenek.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése