Tegnap hálás voltam a szomszédomnak amiért eltakarította a havat az én kapum elől is hogy mire este hazaértem a családdal nekem már csak a kapun belül kellett. Írtam is neki egy SMS-t amiben tudattam vele a hálámat. Hálás voltam a személyi edzőmnek hogy úgy írta meg hogy megérti a helyzetemet hogy ugyanazzal a lendülettel eszközt is adott a kezembe amivel meg tudok változni. Így elkezdtem ezt a naplót írni. Shawn Achor TED előadásából is sokat tanultam arról hogy meg kell változtatni a boldogság és az eredmény elérésének sorrendjét. Tegnap édesanyám születésnapján voltunk. Vittem a fényképezőgépemet és a legjobb képeket még ott feltettem a digitális képkeretére. Ők feleségemmel és sógornőmmel az inárcsi óvodai farsangon voltak a gyerekekkel de amikor hazajött egyből kiszúrta a több száz véletlenszerűen váltakozó kép közül az újakat is. Feleségemet is támogatom mert nehéz helyzetben van. Elmondom neki a véleményemet is hogy szerintem milyen lehetőségek állnak előtte. Hálás vagyok a svájci CTO-nak is aki vasárnap válaszolt szombati sürgetésemre egy szerdai levelemmel kapcsolatban hogy most a hét elején küld választ mert a múlt hetük nagyon "nasty" volt. Ma délután lesz egy megbeszélésem a főnökömmel és a kollegáimmal és remélem olyan határidőt kapok amibe bele tudom dolgozni a svájci kolléga válaszát.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése