Tegnap hálás voltam a feleségemnek a nagyszerű ebédért amit készített. Hálás voltam a beszállító fejlesztőjének hogy a péntek esti eszkalációs levelemre "megvilágosodott" ("had an epiphany") és emailre vetett egy követendő stratégiát az eddigi toporgás után. Hálás vagyok a corporate peeremnek is hogy az eszkalációban támogat és bevonva tart a kapcsolódó nagy projektben egy esetleges tengeren túli egyeztetés kapcsán is. Jótettként meg kell említenem azokat a szívmelengető visszajelzéseket amiket a teljes heti farsangi képek feltötésére kaptunk az összes nagyszülőtől. Tegnap Brene Brown elődásásából tanulhattam arról hogy az élet esszenciája a kapcsolatainkban rejlik és hogy a kapcsolat kialakításának legfontosabb gátja a félemem attól a szégyentől hogy nem leszünk elegek a másik számára és hogy a legteljesebb élethez szükséges mély kapcsolatok teremtéséhez tágra nyílt szívvel kell felvállalni a csalódás kockázatát és bízni magunkba hogy elegek vagyunk.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése