Tegnap hálás lehettem az egyik szerveres kollegámnak aki nap végére megoldotta azt a problémát ami miatt előző éjjel nem sikerült elaludnom. Azt hiszem az az öröm amit ő is érezhetett a megoldáskor felerősödött az általam mutatott hálától. Hálás voltam az egyik felsővezető kollegámnak is hogy érdeklődésére elmesélhettem azokat a nagy részben politikai konfliktusokat amiket mostanában a kiemelt corporates projektem során megtapasztalok. Jó volt egy egyenrangú fél értő füleinek elmesélni a frusztrációimat és visszajelzésként meghallgatni az ő hasonló történeteit is. Ez a beszélgetés egy kalibrált perspektívába helyezte a gondjaimat és ettől a helyükre kerültek és kezelhetővé szelídültek a szívemben. Hálás voltam a corporates vezető peer-emnek is hogy a kedvemért flexibilis volt egy kényelmetlennek ígérkező meeting időzítését tekintve és olyan időpontot tudtunk egyeztetni amikor egyébként is kint leszek. Jótettként a 40-ik születésnapom családi meghívását tudnám említeni. Visszatérünk a gyökerekhez és Veszprémben fogunk eltölteni egy nagyszerű hétvégét március idusán. Tanulásként pedig azt a felkészítést tudnám megemlíteni amit a személyzetis kolleganőktől kaptunk közelgő mentori szerepünkkel kapcsolatban. Azt hiszem ez a feladat is éppen jókor érkezett. Egy fiatal, ambíciózus technikus kolléga választott mentorának ami egyben megtisztelő de izgalmas is mert őt még igazából nem ismerem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése