2013. március 2., szombat

Huszonegyedik nap

Az elmúlt három hét felejthetetlen élmény volt számomra. Olyan utazás önmagam megismerése felé amiből hosszú távon is tudok táplálkozni. Azt hiszem találtam olyan mélyen rejlő értékeket amiket nagyon szeretek magamban. Az egyik ilyen mindenképpen a kitartás. Nem a hosszútávfutó kitartása sokkal inkább egy sokmenetes profi bokszoló kitartása. Hálás vagyok ezért a kitartásért mert a padlóról is képes vagyok általa felállni akár többször is. A másik érték az adás öröme. Nagyon tudok örülni mások örömének ha én okoztam nekik. Ebben tudok igazán lubickolni de elmélyülni is. Hálás vagyok érte hogy az önzetlen odaadás ilyen őszinte örömöt tud nekem okozni. A harmadik érték az a nyitottság amivel képes vagyok az újdonságokat elfogadni. Ez tesz képessé arra hogy bármilyen változáshoz rendkívül gyorsan tudjak alkalmazkodni. Hálás vagyok azért a mély intuíciós képességért amivel az új helyzeteket pillanatok alatt átlátva képes vagyok az optimális módon reagálni rájuk.
Persze már ezek az értékeim is sokszor kerülnek konfliktusba. A saját akarat melletti kitartás és a változásra való nyitottság, az eredmény elérése vagy az önzetlen odaadás mind olyan mélyen húzó ellentétek amelyeket csak ritka pillanatokban lehet teljes egyensúlyi helyzetbe hozni. De akkor kerül az ember egy olyan kiegyenlített súlypontjába ezeknek az értékeknek hogy mindegyikre ugyanúgy támaszkodva átadhatja magát egy súlytalan, időtlen és felhőtlen boldogságnak.

2013. március 1., péntek

Huszadik nap

A tegnapi nap igazi megvilágosodás volt. "Epiphany" ahogy tanult holland fejlesztőm mondta. Hálás vagyok mindenkinek aki támogatott de leginkább magamnak. Olyan fókuszált és nagy energiájú én üzenetet sikerült küldenem nagyon sok embernek mint amilyen a legtisztább spektrumú lézer amivel sebészi pontossággal sikerült a rossz motivációra rávilágítani és kivágni. A nap végére csupa pozitív reflexiót kaptam még olyan emberektől is akiktől még az értő figyelment sem vártam volna nehogy az elfogadást. Hálás vagyok a tehetségemért és hogy tudatosan jó cél felé tudom fordítani. Emberek akik általában agresszívak, manipulatívak és a figyelem legkisebb jelét nem mutatják ma olyan mértékű asszertív én üzenetet kaptak tőlem hogy nem volt más választásuk mint megnyílni a valódi párbeszédre és befogadni a kompromisszumot. Köszönöm Kinga!