Tegnap hálás voltam a debreceni barátomnak hogy végre visszatért belé a lélek. Pár éve hagyta itt a céget és most láttam végre hogy megint vannak tervei. Azonnal rámozdultam hogy segítsek neki egy témában úgyhogy péntekre sikerült Budapestre csábítanom. Hálás vagyok Flórának azért a kitörő örömért amivel tegnap fogadott és egész este velem akart lenni. Hálás vagyok mindazokért a reflexiókért amit két debreceni kollegámtól kaptam amikor az önszeretetről beszéltem nekik. Ezzel benne is erősítették ezt az érzést.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése