2013. február 14., csütörtök

Ötödik nap

Tegnap nagyon fáradt voltam így nagyon nehezen tudtam a jó dolgokat befogadni. Ami beszüremkedett és amiért hálás vagyok az a több felsővezető kollegámtól kapott pozitív, együttműködő jelzés mind konkrét ügyekben, mind az elismerések és köszönetek többszörös relfexiójában. Hálás vagyok annak az idősebb amszterdami kollegának aki a szolgáltatás minősége fölött őrködött hosszú évekig de sajnos munkája érdemtelenül kikerült az amszterdami központ fókuszából így most elválnak útjaink. Szerencsére főnököm pontosan látja a téma fontosságát és nálunk ez a fókusz inkább erősödni fog idén. Hálás vagyok két társosztály progresszív második vonalához tartozó vezetőjének is hogy felkértek hogy az ő belső értekezletükön tartsak előadást a csapatomról, feladatainkról a szorosabb együttműködés érdekében. Ennél több pozitív mozzanatot sajnos nem tudok felidézni a tegnapi napról. Remélem ma nyitottabb tudok lenni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése