A tegnapi nap is kíválóan sikerült. Hálás vagyok érte a titkos projektem fő beszállítójának aki a tegnapi nap egy fontos mérföldkövet mondhatni másodperc pontosan adott át. Hálás vagyok továbbá a csapatomnak akik a meglévő munkájuk mellett szivacs módjára szívják be az újabb kihívásokat pedig nekem már fogyna az energiám a feladatok alacsony szintű managelésére de folyamatosan töltekezem abból a proaktivitásból amit magam körül látok. Hálás vagyok még a céges telefonokat kezelő kollegámnak hogy iPhoneom akkumulátor gondját reggeli jelzésemre már kora délután egy külső szervízes cserekészülék szerzésével enyhítette. Jótettek közül tegnap kettőt is meg tudok említeni. Az egyik hogy ma is leültem hosszabban beszélgetni egy két szinttel alattam dolgozó csapattaggal akivel egy nehéz döntést a policy miatt személyautójának dobozosra cserélését kellett megfelelően kezelni aminek tulajdonképpeni epilógusa zajlott tegnap annak apropóján hogy egy nagyobb projekt véget ért és a projekt vezetője nagyon kiemelte az ő egy másik kollegával szoros együttműködésben elvégzett "PROFI" munkáját (a projekt vezetője írta csupa nagybetűvel tehát itt az idézőjelek eredeti és nem áthallásos értelmükben szerepelnek). A kolléga megerősítette hogy munkaköri leírása és pozíciója megerősödött, jelenlegi kihívásai motiválják és büszkén tekint sikereire illetve hogy nagyon hálás azért az intelligens módért ahogyan az ő problémáját kezeltük. Eleinte persze rosszul esett neki de különösen más osztályokon a hasonlóan policy döntésből fakadó autócserék nem mentek ilyen "emberségesen" (idézőjelek itt is eredeti szerepükben azaz ő mondta így). Másik tegnapi jótettem hogy a személyzeti vezető kolleganőnek elviszem Flóra margaréta jelmezét amit feleségem vett hogy az ő 4 éves kislánya is be tudjon öltözni az óvodai farsangra. Feleségem tegnap már jobban érezte magát így együtt tudtuk megélni a segítés örömét. És végül személyi edzőm tegnapi gondolatát semmi nem tudta megelőzni a tanulás tekintetében. Erről a blogról leveleztünk és azt írtam hogy persze nem csak ilyen jó dolgok történnek velem csak a rosszakat nem volt feladat leírni amire azt az örökérvényű választ kaptam hogy a rossz dolgok azért történnek hogy értékelni tudjuk a jókat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése