Ma sajnos nem sikerült aludnom úgyhogy csak röviden írnék. Hálás vagyok két emberemnek hogy hibájukért kapott büntetést jól fogadták és olyan visszajelzést kaptam tőlük amiből érezhető volt hogy komolyan veszik és tanulni akarnak belőle. Hálás vagyok két vezetőtársamnak hogy egy régóta húzodó pofonegyszerű személyzetis ügyet hozzájuk eszkalálva mindketten ráugrottak és együtt kértük kapjon végre az új kollégánk Internet hozzáférést két hét után még akkor is hogyha nem minden jóváhagyó kattintotta le személyesen mert szabadságon vannak. Jótettként azokat a fényképeket tudnám említeni amiket reggel csináltam az oviban az első farsangi napon és még délelőtt feltöltöttem hogy megosszam a családdal és az óvoda közösségi oldalán. Anyukám és az óvónők is nagyon örültek neki.
Ovis farsang - első nap - 70-es évek
Ovis farsang - első nap - 70-es évek
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése