Hat nem konnyu idot szakitani erre... A mai hajnal vegig MDS hibajavitassal folyt. Szoval ma csak roviden, ekezetek nelkul. Halas vagyok a fonokomnek az elismeresert hogy 2012-es teljesitmenyemet a legjobbnak ertekelte a felso vezetesbol egy masik kollegaval egyutt. Halas vagyok a svajci kollegaknak a kimerito valaszert. Es halas vagyok a szemelyzetis kolleganonek hogy egy nehez dontes elokesziteseben tamogat es a legnagyobb hibam, a turelmetlenseg lekuzdesenek hosszu es gyotrelmes tanulasaban segit. Legfontosabb jotettem tegnap hogy kis atszervezessel komolyabb gond nelkul el tudtam jonni egy oraval korabban a munkahelyemrol hogy a Kassa utcai altalnos iskola szuloi ertekezleten reszt vegyek. Emma szeptemberben megy iskolaba fontos hogy tobb alternativat kidolgozzunk.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése