2013. február 20., szerda

Tizenegyedik nap

Tegnap halas voltam a kislanyaimnak es a felesegemnek akiket konnyden legyozve az 1000km tavolsagbol is ugy ereztem mintha kint lennenek velem a meccsen. Halas vagyok a Milannak hogy nem kellett gol nelkuli meccsrol tavoznom bar a hangulat es az elmeny ugy is leirhatatlan lett volna de biztos vagyok benne hogy igy a masodik gol felejthetetlenul vesodik az emlekezetembe. A tegnapi meccs azt tanitotta nekem hogy mindig van esely meg a legjobbak ellen is mert ok is hibazhatnak. A meccsrol kuldott kepeim bar nagyon lassan csorogtak fel biztosan nagy oromot okoztak a fogado oldalon.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése