2013. március 1., péntek

Huszadik nap

A tegnapi nap igazi megvilágosodás volt. "Epiphany" ahogy tanult holland fejlesztőm mondta. Hálás vagyok mindenkinek aki támogatott de leginkább magamnak. Olyan fókuszált és nagy energiájú én üzenetet sikerült küldenem nagyon sok embernek mint amilyen a legtisztább spektrumú lézer amivel sebészi pontossággal sikerült a rossz motivációra rávilágítani és kivágni. A nap végére csupa pozitív reflexiót kaptam még olyan emberektől is akiktől még az értő figyelment sem vártam volna nehogy az elfogadást. Hálás vagyok a tehetségemért és hogy tudatosan jó cél felé tudom fordítani. Emberek akik általában agresszívak, manipulatívak és a figyelem legkisebb jelét nem mutatják ma olyan mértékű asszertív én üzenetet kaptak tőlem hogy nem volt más választásuk mint megnyílni a valódi párbeszédre és befogadni a kompromisszumot. Köszönöm Kinga!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése